Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionate iškovoti visų spalvų medaliai

Birželio 26 d. 07:40

Birželio 20-21 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunimo čempionatas ir tarptautinės varžybos, kuriose dalyvavo Baltarusijos sportininkai. Kėdainių rajono rinktinė iškovojo 4 medalius ir bendrakomandinėje įskaitoje užėmė 5 vietą tarp 19 rajonų.
Lietuvos jaunimo čempionu 110 barjerinio bėgimo rungtyje tapo Pijus Banys (trenerė Rasa Sakalauskienė). Sportininko pasiektas rezultatas – 15,29 sek. – naujas šios rungtis rajono rekordas. Dar vieną rekordą užfiksavo Austėja Kavaliauskaitė (treneris Robertas Kaselis), iškovojusi 1 vietą ilgiausioje, 10000 m, sportinio ėjimo rungtyje - 50:16,42 min. Sidabro medalį disko metimo rungtyje pelnė Armandas Miliauskas (treneris Vladas Kiaulakis). Sportininkas įrankį numetė 54,08 m. Bronzos medalininke 100 m sprinto rungtyje tapo Gabrielė Kaminskaitė - 12,68 sek. (trenerė Rasa Sakalauskienė).
Kiti sportininkų rezultatai: 100 m: Pijus Banys 11,55 sek. (9 vieta), Rytis Grigoravičius 12,11 (16 vieta), Kotryna Patapaitė 14,21 sek.(17 vieta), Emilija Ruseckaitė 14,42 sek. (17 vieta). Trišuolis – Irma Bilevičiūtė 10,84 m (6 vieta). Šuolis į tolį –Irma Bilevičiūtė 4,76 m (14 vieta), 200 m –Emilija Ruseckaitė 30,09 sek. (20 vieta).