Lengvaatlečiai varžėsi Utenoje

Gegužės 28 d. 08:07

Gegužės 23 dieną Utenoje vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybų „Aukštaitijos taurė 2019“ III etapas. Gausus būrys jaunųjų lengvaatlečių iš Pasvalio, Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Utenos ir Kėdainių kovojo bėgimų, šuolių ir metimų sektoriuose.
Aukso medalius varžybose iškovojo Kornelija Končiūtė (šuolis į tolį, rez. 4,65 m), Ąžuolas Narkevičius (60 b/b, rez. 12,24 sek.), Dominykas Junčys (rutulio stūmimas, rez. 6,60 m), Viltė Stašaitytė (šuolis į aukštį, rez. 1,57 m) ir Enrikas Vainutis ( rutulio stūmimas, rez. 13,38 m). II vietas užėmė: Airidas Jakštys (šuolis į tolį, rez. 5,59 m), Adas Dambrauskas (200 m, rez. 25,10 sek.), Lukas Baltrimas (110 b/b, rez. 17,63 sek.), Benita Kestenytė (šuolis į tolį, rez. 4,49 m ir 200 m, rez. 29,20 sek.), Ąžuolas Narkevičius (šuolis į tolį, rez. 4,07 m), Matas Janarauskas (200 m, rez. 28,70 sek.). Trečios vietos apdovanojimus pelnė Viltė Stašaitytė (šuolis į tolį, rez. 4,41 m), Matas Janarauskas (60 m, rez. 8,3 sek.), Mintė Maziliauskaitė (100m, rez. 13,5 sek.). Prizininkus treniruoja Rasa Sakalauskienė, Neringa Daugėlienė, Vladas Kiaulakis ir Zita Peleckienė.